Lekcje i cennik

Chcesz się nauczyć grać na gitarze? To miejsce jest dla CIEBIE!

W pracy z uczniem stawiam na kreatywne spojrzenie na grę na gitarze, brzmienie oraz zrozumienie różnych tajników gry na instrumencie..  Podstawą udanej współpracy jest dobra atmosfera, co przekłada się później na efekty współpracy oraz indywidualny rozwój podopiecznych. Zależy mi, by muzyka dawała radość, a dzięki podnoszeniu swoich umiejętności, grając na gitarze możemy poczuć przypływ muzycznej energii!

Jeżeli masz ochotę rozpocząć swoją przygodę z grą na gitarze akustycznej, elektrycznej, lub kiedyś grałeś/grałaś, a Twoja gitara kurzy się na haku, to odezwij się do mnie. Chesz zagrać piosenki swoich ulubionych zespołów:
ACDC, Foo Figters, Sting, Vulfpeck, RHCP, Radiohead, Dream Theater, Metallica…  Ogarniemy temat!

Nauka od podstaw do poziomu zaawansowanego:

Lekcja jest dostosowana pod indywidualne wymagania uczennicy/ucznia, aby po dobrze przepracowanym okresie, stać się samodzielnym muzykiem, hobbystą lub żebyś mógł/mogła dołączyć do zespołu.

Instrument na początku przygody nie jest wymagany, przyjdź i spróbuj swoich możliwości korzystając z moich instrumentów

Rekrutacja na zajęcia odbywa się w trybie ciągłym – możliwe jest zapisanie się na zajęcia w trakcie roku szkolnego. Kandydatki i kandydaci przyjmowani są od 8 roku życia na podstawie złożonego wniosku. (znajdującego się poniżej)

W przypadku kandydatów niepełnoletnich wniosek podpisują rodzice (opiekunowie prawni).

Cennik

Pakiet miesięczny młoda gitarzystka /gitarzysta - 280zł

Pakiet przeznaczony dla dzieci od 8 do 10 roku życia.

Pakiet miesięczny gitarzystka / gitarzysta - 320zł

Pakiet przeznaczony dla osób od 11 roku życia.

Zajęcia jednorazowe młoda gitarzystka / gitarzysta 80 zł

Lekcja jednorazowa dla dzieci od 8 do 10 roku życia.

Zajęcia jednorazowe gitarzystka / gitarzysta - 90 zł

Lekcja jednorazowa, dedykowana dla osób od 11 roku życia do 99+.

Voucher prezentowy

Zrób komuś prezent i wykup lekcję gry na gitarze!

Imienny Voucher z okazji urodzin, świąt lub innych okazji to doskonały pomysł, by spełnić marzenie bliskiej osoby. Wpisz imię, wybierz ilość godzin lekcyjnych w ramach Vouchera i daj radość innym!

*Możliwość wykupienia pakietu lub lekcji jednorazowej

Podstawowe informacje pakietów

Dane do przelewów

Numer rachunku bankowego:
Fabryka Riffów – Jakub Stasikowski
Alior Bank SA

46 2490 0005 0000 4530 0015 1641 

  1. Akacjowa 6 

20-258 Turka 

Dane do przelewu:

Imię i nazwisko uczennicy/ucznia – nauka gry na gitarze, miesiąc i rok za jakie została dokonana zapłata

Opinie uczniów

FAQ

Z mojego doświadczenia wynika, że dolną granicą rozpoczęcia nauki gry na gitarze jest 8 lat. Dobrze, aby dziecko znało podstawowe litery i cyfry. Jeśli maluch wykazuje zainteresowanie muzyką, naukę gry na instrumencie, można oczywiście zacząć nawet wcześniej. Jednak warto upewnić się na pierwszych zajęciach, nasze ręce dadzą radę już przyciskać struny, aby wydobyć dźwięk z gitary.

Niezależnie od wieku, każdy z nas może nauczyć się grać na tym instrumencie. Najważniejsza jest chęć do nauki, i pasja do muzyki. Pamiętajmy, że dzięki gra na gitarze ma dobroczynny wpływ na nasz organizm, mózg oraz nastrój.

Instrument na początku przygody nie jest wymagany, przyjdź i spróbuj swoich możliwości korzystając z moich instrumentów, mam do dyspozycji gitary klasyczne, akustyczne, elektryczne lub gitarę basową.

Nie. Na zajęciach w Fabryce Riffów skupiamy się głównie na nauce z uproszczonych form zapisów. Podstawą nasaej wiedzy będzie nazwenictwo dźwięków, akordów, czy rozczytywanie melodii z tzw. tabulatur.
Oczywiście jeżeli będzie taka potrzeba, to będziemy mogli poznać też tajniki podstawowego zapisu nutowego.

Myślę, że po dobrze przepracowanym roku zauważysz już zadowalający efekt i odważysz się zabrać swoją gitarę np. na ognisko lub zaczniesz wrzucać swoje wykonania na kanał YouTube. Jednak jest to bardzo indywidualne odczucie, i bardzo wiele zależy od wielu czynników i wkładu pracy.

Formularz zgłoszeniowy

    Go to top